GNG SU TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ. olarak çok sayıda Şehir Şebeke, Belediyeler, Köyler ve Endüstriyel Tesisler için filtrasyon çözümleri üretmiş durumdayız. Özellikle yoğun olarak görülen Arsenik, Demir ve Mangan gibi ağır metal giderimi konusunda gerek İl Özel İdareler gerekse İller Bankası kontrolünde gerçekleştirilen çok sayıda projeyi başarı ile sonlandırmış durumdayız. Tesislerimiz faal ve işler durumdadır.
Firmamızın faaliyet alanları içerisinde ayrıca evsel ve endüstriyel içme ve kullanma suyu arıtımı ve şartlandırılması, Su Yumuşatma Sistemleri ve İyon değiştirici Reçineli Sistemler, Reverse Osmosis Sistemleri, Deniz suyundan İçme suyu eldesi için özel Seawater Reverse Osmosis Sistemleri, özellikle medikal ve elektronik endüstrisinde ihtiyaç duyulan özel nitelikli saf suların elde edilmesi, Ultraviyole Dezenfeksiyon Üniteleri, Otomatik Klorlama Sistemleri, Su Arıtma Kimyasalları, her kapasitede havuz suyu filtrasyonu ile birlikte evsel ve endüstriyel atık su arıtımı konularında proje ve mühendislik, satış ve pazarlama, inşaat, montaj, devreye alma, analiz ve teknik servis hizmetleri bulunmaktadır.
Türkiye’de halen faaliyette olan Şehir Şebeke, belediyeler, köylere, endüstriyel firmalar, gıda sektörü gibi pek çok alana ait referanslarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.
Talep edilmesi durumunda tümü işler vaziyette olan tesislerimize teknik bir gezi düzenlemekten ve sistemler hakkında yerinde bilgi vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.